Gyvenimui moduliniai nameliai

Keičiantis statybų tendencijoms, svajas gyventi pilyje keičia skandinaviškas minimalizmas, kuriame svarbiausia – jaukumas, tvarumas ir patogumas. Naujai gyvenimo būdo filosofijai puikiai tinka moduliniai nameliai, sukurti gyvenimui bet kuriose klimato sąlygose. Gyvenimas moduliniame namelyje galimas įvairiausiuose sklypuose: nuo nedidelės erdvės mieste ar sodų bendrijoje iki gyvenimo gamtos apsuptyje.

Mūsų klientų teigimu, pagrindiniai argumentai, kurie nulemia sprendimą rinktis modulinį namelį – puikus kokybės ir kainos santykis. Dažniausiai turima omenyje, kad moduliniai nameliai leidžia pasiekti tokį pat kokybišką rezultatą patogiam gyvenimui, kaip ir kiti statybos projektai, tačiau kainuoja daug pigiau.

Nameliai gyvenimui

Pritaikydami modulinius namelius gyvenimui, projektuojame įvairias konstrukcijas pagal norimą dydį ir išplanavimą. Pavyzdžiui, įrengiame pertvaras erdvėms atskirti arba suplanuojame kelis įėjimus. Moduliniuose nameliuose galima įrengti tas pačias inžinerines sistemas kaip ir kituose statiniuose: san. mazgus, šildymo ir kondicionavimo įrenginius ar saulės elektrines nepriklausomai elektros gamybai.

Nors ypač vertinama greita modulinių namelių gamyba ir paprastas montavimas, turbūt didžiausias modulinių namelių privalumas – mobilumas. Skirtingai nei tradiciniai statiniai ant pamatų, moduliniai nameliai gali būti paprastai demontuoti ir pervežti kitur. Taip jų savininkai turi išskirtinę galimybę kraustytis pamiršdami statybų vargą.

Įvairūs tyrimai rodo, kad modulinių statinių rinka auga jau daugelį metų ir nežada sustoti. SPModular komanda taip pat tiki, kad moduliniai pastatai gali tapti statybos ateitimi. Kviečiame ją kurti kartu, renkantis gyvenimą moduliniame name.

Parašykite mums

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų naują projektą.

  Rekvizitai

  UAB “KOMPOSTA”
  Įmonės kodas: 302560958
  PVM kodas: LT10006136810
  Bankas: AB SEB bankas
  Banko kodas: 70440
  A/S: LT957044060007702322
  Barboriškių k., Elektrėnų sav., Lietuva